درباره فیدیلیو کلاب

با توجه به ارتباطات گسترده  وب سایت فیدیلیو با رستورانهــا و کافی شاپهای تراز اول شهر، سرویس ویژه و متقاوتی را با اسم فیدیلیو کلاب یا باشگــاه مشتریان ویژه فیدیلیو با همکاری پرداخت الکترونیک سامان راه اندازی و به شما معرفی کرده ایم .

باشگاه مشتریان ویژه فیدیلیــو که از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده است، سبک زندگی جدیدی را به شما معرفی می کند. کیفیت زندگی، انتخاب بهترینهــا، احترام به خود و دیگــران، ورزش و سلامتی، شادی و تفریــح، استفاده بهینه از وقت و استفاده از تکنولوژی برای زندگــی راحت تر، مهمترین شاخصهای این سبک زندگی هستند.

 

فیدیلیو کلاب یک سرویس تخفیف و امتیاز بر بستر کارتهای شتابی بانکهای کشور می باشد.

شما بعد از عضویت در فیدیلیو کلاب و پرداخت حق عضویت سالیانه، می توانید یک کارت بانکی عادی خود که عضو شبکه شتاب است را در حساب کاربری خود در کلاب ثبت کنید تا خدمات تخفیف و امتیاز فیدیلیو کلاب در شبکه دستگاه های کارت خوان سرویس دهندگان کلاب برای آن شماره کارت تعریف شود. بعد از آن کافیست دررستوران و سایر سرویس دهندگانی که به شما معرفی می کنیم، بعد از انجام خرید صورتحساب نهایی خود را با این کارت پرداخت کنید تا به صورت خودکار تخفیف شمــامحاسبه گردد.

علاوه بـــر تخفیف با توجه به مبلغ خرید و محل خرید امتیاز نیز دریافت می کنید . امتیاز خرید هر سرویس دهنده در صفحه مربوطه در وب سایت مشخص می باشد . با افزایش امتیاز، سطح کاربری شما به نقره ای و طلایی ارتقاء پیدا می کند .

 برای مشاهده سرویس دهندگان کلاب و تخفیفهای هر کدام اینجا را کلیک کنید.

  

ویژگی های مهم فیدیلیو کلاب

بر خلاف سایر تخفیفهای مرسوم ، در اینجا تخفیف شما روی فاکتور نهایی و روی کل صورتحســاب شما اعمال می شــود . این یعنـــی ماکزیمم تخفیف ممکـن .

این تخفیفهـا هیچ محدودیتی در طول سال ندارد و در هـر زمان بدون نیاز به هماهنگـــی از تخفیف بهره مند می شــود .

 با پرداخت با کارت شتابی معرفی شده توسط شما در کلاب ، تخفیف بصورت اتوماتیک روی فاکتور شما اعمال می شـود .(توجه داشته باشید که چون کارت شما کارت شتابی شخصی هست حتما به سرویس دهنده اعلام کنید تا برای پرداخت صورت حساب شما کارت کلاب را روی کارتخوان سامان مربوط به فیدیلیو کلاب بکشند)

علاوه بر تخفیف ، شما بابت هر خریــد خود امتیاز هم می گیریــد . در واقع خریدهای امروز شمــا سابقه و امتیاز های ویژه ای را در آینده برای شما به همراه دارد . باافزایـــش امتیاز، شما بعنــوان مشتریان ویژه به رستورانها معرفی خواهید شـــد .

تنوع و گستردگی سرویس دهندگان فیدیلیو کلاب که همگی از بهترین برندهای شهر هستند فرصت استفاده بیشتر از کارت و دریافت تخفیفهای بیشتر را فراهم می کند.

غیر از تخفیفهای ثابت و مستمر در تمام طول سال که بین 10 تا 20 درصد می باشند هر هفته پیشنهادهای ویژه ای با تخفیفهای بالاتر تا سقف 35 درصد به شما معرفی می شود.

 

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی فیدیلیو کلاب به نام میثم مشایخی به نشانی تهران، سهروردی شمالی، پلاک 368 واحد 3 و شماره تماس 02188547434 ثبت گردیده است.