سوالات متداول در مورد فیدیلیو کلاب


هزینه اشتراک یکساله و استفاده از خدمات فیدیلیو کلاب شامل تخفیف و امتیاز در سرویس دهندگان و دریافت کتاب راهنمای رستورانها 80 هزار تومان و در صورت تمایل به خرید اشتراک خانواده و دریافت تخفیف روی دو کارت بانکی معرفی شده از طرف شده 95 هزار تومان می باشد.

با عضویت در فیدیلیو کلاب شما یکی از شماره یکی از کارتهای بانکی خود را به ما اعلام می کنیم بعد از آن چنانچه در سرویس دهندگان عضو فیدیلیو کلاب شما پرداخت خود را با آن کارت بانکی انجام می دهید دستگاه کارت خوان به صورت خودکار مبلغ صورتحساب را با کسر تخفیف از کارت شما برداشت می کند.

شما با انتخاب اشتراک خانواد با پرداخت تنها 15 هزار تومان بیشتر هنگام ثبت نام می توانید علاوه بر کارت خود کارت یک نفر دیگر از اعضای خانواده تان را ثبت نمایید تا تخفیف برای یک کارت دیگر نیز فعال شود. امتیازهای این کارت در داشبورد شما ثبت خواهد شد.

شما به ازای هر 2000 تومان خرید از رستورانها و سرویس دهندگان فیدیلیو کلاب با توجه به ضریب امتیاز آن رستوران یا سرویس دهنده بین 1 تا 5 امتیاز دریافت می کنید. امتیازها بصورت اتوماتیک بعد از خرید شما محاسبه و طی 48 ساعت بعد در حساب کاربری شما نمایش داده می شود. شما با دریافت 5000 امتیاز به سطح نقره ای و با 12000 امتیاز به سطح طلایی خواهید رسید. همچنین هر ماه پیشنهادهای ویژه ای مثل کارت هدیه رستوران و ... در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید با امتیاز های خود خریداری نمایید.

قرار گرفتن نشان ویژه عضو وی آی پی سر میز شما، سرویس رزرو رستوران از طریق فیدیلیو، چیدمان ویژه میز در بعضی از رستورانها، پیش غذا یا دسر رایگان در تعدادی از رستورانها، تخفیفهای 50 و 100 درصد در مناسبتهای ویژه اعضاء مثل جشن تولد و سالگرد ازدواج و .... از مزایای ویژه اعضای نقره ای و طلایی کلاب است.

بله بعد از محاسبه تمام هزینه ها و حق سرویس و مالیات درصد تخفیف شما روی آخرین مبلغ صورتحساب اعمال می گردد. در واقع درصد تخفیف اعلام شده واقعی و کامل خواهد بود .

بله با کارت عضو فیدیلیو کلاب در تمام رستورانها، شما تا 10نفر می توانید از یک کارت استفاده کنید. البته اکثر رستورانها محدودیتی در نفرات ندارند اما قبل از استفاده بیش از 10نفر لازم است با رستوران هماهنگ کنید.

خیر شما درست مثل مشتری عادی رستوران در هر زمانی که دوست داشتید به رستوران مراجعه می کنید و هر چه تمایل دارید سفارش می دهید و هنگام پرداخت بدون هیچ شرایط خاصی از تخفیف اعلام شده بهره مند می شوید.

در سایتهای تخفیفی درصد تخفیف اعلام شده را برای خرید کوپن مبلغ دار رستوران در نظر گرفته می شود و هنگام مراجعه به رستوران با توجه به ارزش کوپن و صورتحساب اصلی شما درصد تخفیف واقعی به مراتب کمتر خواهد شد همچنین رستوران با تحمیل شرایط خاصی مثل اجبار در سفارش پیش غذا، غذای اصلی یا دسر، سود خود و هزینه شما را افزایش می دهد. در حالیکه در فیدیلیو کلاب درصد اعلام شده روی مبلغ نهایی صورتحساب شما اعمال می گردد و تمام هزینه های شما در رستوران. را پوشش می دهد علاوه بر این معمولاً مجموعه های معتبر و با کیفیت با توجه به مجموعه هزینه های خود امکان اختصاص تخفیف های بالا آن هم بدون محدودیت در تمام طول سال را ندارند.

  • در فیدیلیو کلاب بهترین برندها و رستورانهای تهران حضور دارند که خیال شما بابت کیفیت خدمات و محصولات از هر نظر راحت می کنند، نه مجموعه های تازه تأسیس و گم نام که صرفاً با تخفیف به دنبال کسب شهرت و جذب مشتری هستند.
  • شما مجبور نیستید قبل از رفتن به رستوران کوپن خریداری نمایید و مجبور باشید در زمان تعریف شده ای به رستوران بروید.
  • تخفیف شما تنها با پرداختتان از طریق کارت کلاب صورت می گیرد و لازم نیست شما در یک رستوران لوکس و جلوی میهمانانتان در مورد کوپن تخفیف با پرسنل رستوران صحبت کنید.
  • هیچ محدودیتی مثل زمان، نوع غذا، پیش غذا، مبلغ سفارش، تعداد نفرات(تا10نفر) و ... نسبت به مشتریان عادی رستوران ندارید.
  • شما مشتری درجه 2رستوران نیستید بلکه با توجه به مکانیزمهای امتیاز دهی به رستورانها از طرف فیدیلیو شما جایگاه ارزشمندی نزد رستورانها دارید.
  • خرید بیشتر شما بعنوان سابقه محاسبه می شود و شما خدمات ویژه ای نسبت به دیگران دریافت می کنید .
  • در تمام طول سال حق انتخاب از ده ها رستوران، شیرینی فروشی و برند برتر تهران را دارید.

تمام سرویس دهندگان کلاب به طور مستمر جهت اطمینان از سرویس دهی با کیفیت تحت کنترل و نظارت قرار دارند، با این حال در صورت بروز اختلالات بانکی، پشتیبانی فیدیلیو کلاب مسئولیت تمام مشکلات امتیاز و تخفیف را به عهده می گیرد و در تماس مستمر با اعضای کلاب مشکلات آنها را رسیدگی و برطرف می نماید.

شما با عضویت در فیدیلیو کلاب می توانید در حساب کاربری خود 5 رویداد مهم زندگیتان را مثل جشن تولد، سالگرد آشنایی یا ازدواج، جشن تولد همسر و .... را با توضیحات در تقویم حساب کاربری خود ثبت کنید. ما در فیدیلیو کلاب یک روز قبل از مناسبت شما یک SMS یادآوری همراه با یک پیشنهاد ویژه در یک رستوران برای شما ارسال می کنیم.

ابتدا از منوی بالای سایت و بخش عضویت با تکمیل فرم مربوطه عضو سایت فیدیلیو کلاب می شوید (اگر حساب کاربر در فیدیلیو دارید می توانید با همان وارد شوید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید). بعد از تکمیل اطلاعات ثبت نام نوع اشتراک خود را انتخاب نموده و شماره کارتهایی که می خواهید سرویس کلاب روی آنها فعال شود را وارد نمایید. بعد از پرداخت صورت حساب عضویت کلاب بعد از ۱ تا ۳ روز کاری سرویس فیدیلیو کلاب روی کارت بانکی شما فعال می شود.